Konkurs Młodych Talentów

"Mam talent" - pod takim hasłem w dniu 1 marca 2016r. już po raz drugi w naszym przedszkolu odbył się Przedszkolny Konkurs Młodych Talentów. Do konkursu zgłosiło się 9 wykonawców. Przedszkolaki przygotowane do występów przez Rodziców miały okazję zaprezentować kolegom i koleżankom swój talent, pasję, zainteresowanie lub hobby. Dzieci śpiewały piosenki, recytowały wierszyki, tańczyły, a nawet wcieliły się w rolę aktora przedstawiając bajkę o Czerwonym Kapturku. Pokazy nagradzone były gromkimi brawami. Każdy z uczestników konkursu otrzymał dyplom,medal Przedszkolaka Talenciaka i drobny upominek. Wszystkie dzieci, zarówno te, które występowały,             jak i widzowie bawiły się znakomicie.