DYŻURU WAKACYJNY

Szanowni Rodzice,

w dniach od 25.05.2022r. do 30.05.2022r. do godziny 8.00 trwają zapisy na dyżur wakacyjny do naszego przedszkola, które czynne będzie od 1 sierpnia do 31 sierpnia 2022r.

Zainteresowani Rodzice proszeni są, aby w terminie do 30 maja  2022 r. do godz. 8.00 wypełnić kartę zgłoszenia na dyżur, która  dostępna jest  w przedszkolu.

W czasie dyżuru utworzone zostaną NOWE GRUPY  w zależności od ilości zgłoszeń. Od 1 lipca do 31 lipca  2022 r.  nasze przedszkole przy ul. 3 Maja 21  BĘDZIE NIECZYNNY.

W MIESIĘCU LIPCU  DYŻUR PEŁNIĆ BĘDĄ INNE PRZEDSZKOLA  WSKAZANE W ZARZĄDZENIU BURMISTRZA  Nr 98/2022 z dnia 23 maja 2022. Zapisy do tych przedszkoli będą odbywać się elektronicznie od dnia 30 maja od godziny 15.00 do 3 czerwca.

W  miesiącu  lipcu  dyżur wakacyjny  pełni:
-Publiczne Przedszkole Nr 2 w Sędziszowie Małopolskim
-Oddział Publicznego  Przedszkola  Nr 1 przy ul. Legionów Polskich 17 w Sędziszowie Małopolskim
-Oddziały przedszkolne przy Szkole Podstawowej w Czarnej Sędziszowskiej

W  miesiącu  sierpniu  dyżur  wakacyjny  pełni :
-Publiczne Przedszkole Nr 1 w Sędziszowie Małopolskim przy ul. 3 Maja21
-Publiczne Przedszkole Nr 4 Zespole Szkół  w Sędziszowie Małopolskim przy ul. Legionów Polskich (os. Wolica Piaskowa)
-Publiczne Przedszkole w Górze Ropczyckiej
-Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej nr 2 w Sędziszowie Małopolskim

Harmonogram zgodny jest z Zarządzeniem  Nr98/2022  Burmistrza Sędziszowa Małopolskiego z dnia 23 maja 2022r.

Zgodnie z art. 31 Konwencji o Prawach Dziecka rodzice/opiekunowie prawni powinni uwzględnić prawo dziecka do wypoczynku i czasu wolnego poprzez zaplanowanie mu przerwy wakacyjnej.