KOMUNIKAT w sprawie dyżuru wakacyjnego

Zgodnie z przepisami przedszkole funkcjonuje przez cały rok szkolny, z wyjątkiem przerw ustalonych przez organ prowadzący przedszkole, na wspólny wniosek dyrektora przedszkola i rady rodziców.

W przypadku naszego przedszkola wnioskujemy, aby w miesiącu lipcu dyżur pełniło Przedszkole przy ul. Legionów Polskich 17, a w sierpniu Przedszkole przy ul. 3 Maja 21.

Harmonogram dyżurujących przedszkoli publicznych z terenu naszej gminy, do których rodzice/prawni opiekunowie będą mogli zapisać dziecko zawarty będzie w Zarządzeniu Burmistrza Sędziszowa Małopolskiego. Zostanie ono opublikowane w najbliższych dniach.

Informacje dotyczące dyżuru wakacyjnego będą zamieszczane na stronie internetowej przedszkola w zakładce: AKTUALNOŚCI.