Spektakl teatralny pt. "Zabawy trudne sprawy"

W piątek 6 maja nasze przedszkole odwiedził Teatr „Zielony Melonik” i przedstawił dla nas spektakl pt. „Zabawy trudne sprawy”. Tematem przedstawienia było poszukiwanie przyjaźni oraz umiejętność grzecznej, zgodnej zabawy, a także to, jak ważne w budowaniu relacji są asertywność oraz kompromis. Bohaterką  spektaklu była Michasia, która czuła się samotna i nie miała się z kim bawić. Dziewczynka marzyła o  przyjaciółce. Pewnego dnia poznała Kasię. Czy dziewczynki się zaprzyjaźniły? Co to znaczy być przyjacielem i mieć przyjaciela? Czy to takie proste? Jak powinien, a jak nie powinien zachowywać się prawdziwy przyjaciel? Podczas przedstawienia przedszkolaki odkrywały odpowiedzi na powyższe pytania. Spektakl bardzo podobał się dzieciom. Wystąpienie aktorów zostało nagrodzone gromkimi brawami.