„Kimkolwiek jesteś, bądź dobry.”

Abraham Lincoln

Serdecznie dziękujemy Rodzicom i dzieciom z naszego przedszkola za tak serdeczne włączenie się w akcję „Pomoc dla dzieci z Ukrainy”. Dzięki Państwa pomocy zebraliśmy dla dzieci z Ukrainy m. in.: bloki rysunkowe i kolorowe, kredki, farby, kolorowanki, flamastry, plasteliny, puzzle, gry, pluszowe przytulanki, różnego rodzaju zabawki dla chłopców i dziewczynek, plecak z całym wyposażeniem oraz artykuły higieniczne. Za każdy „dar serca” bardzo serdecznie dziękujemy. Mamy nadzieję, że w tak trudnym i smutnym czasie jaki nastał „dary serca” jakie Państwo przekazali  pomogą chociaż na chwilę zapomnieć dzieciom ukraińskim o tych strasznych wydarzeniach i wywołają uśmiech na ich twarzach.