Bal Karnawałowy

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele dni. Nic więc dziwnego, że już od samego rana do naszego przedszkola przybywały piękne królewny, rycerze, super bohaterowie, biedronki, czarownice i wszelkiego rodzaju zwierzątka. Dzieci z radością prezentowały przepiękne kostiumy.

Zaraz po śniadaniu rozpoczął się bal. Dzieci świetnie się bawiły tańcząc i uczestnicząc w różnych zabawach. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, a uśmiech nie znikał z twarzy nawet mimo chwilowego zmęczenia. Po krótkiej przerwie i pysznym poczęstunku przygotowanym przez Radę Rodziców muzyka znowu porwała wszystkich do tańca w rytm samby. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. No cóż… następny taki bal dopiero za rok.