„Bogatym nie jest ten, kto posiada,
 lecz ten, kto daje.” – św. Jan Paweł II

„HERBATKA DLA BABCI I DZIADKA”-swoje babcie i dziadków kochamy            o innych, samotnych też pamiętamy.

Dziękujemy wszystkim Rodzicom, dzieciom i sympatykom naszego przedszkola za włączenie się w akcję „Herbatka dla babci i dziadka”, której celem było zorganizowanie upominków dla pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej im. Św. Jana Pawła II w Rudzie .

Zbierane drobiazgi i słodkości sprawiły wielką radość samotnym seniorom, którzy Dnia Babci i Dziadka nie mogą obchodzić w gronie najbliższych.

Do upominków przedszkolaki dołączyły własnoręcznie przygotowane laurki z życzeniami, babeczki i domowe wypieki.

Serdecznie dziękujemy za Państwa życzliwość i wsparcie, które jak zwykle przerosło nasze najśmielsze oczekiwania :)

Poniżej podziękowanie jakie DPS w Rudzie zamieścił na swojej stronie www.