SPACER NA CMENTARZ

Dzień 26 października był dla dzieci pełen wrażeń. W ramach ogólnopolskiej kampanii „BohaterOn- włącz historię!” która ma na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego oraz promocję historii Polaki XX wieku, dzieci z grupy „Wiewiórki” wspólnie wykonały kartkę z życzeniami dla Powstańców, którą wszystkie przedszkolaki wysłały na poczcie. Kolejnym wydarzeniem w tym dniu był spacer na cmentarz w związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych. Przedszkolaki zapaliły znicze na Grobie Nieznanego Żołnierza i uczciły pamięci zmarłych żołnierzy modlitwą. W drodze powrotnej do przedszkola obserwowały piękno jesiennej przyrody oraz rozpoznawały i nazywały drzewa liściaste.