Miło nam poinformować iż nasze przedszkole znalazło się w gronie 326 placówek, którym przyznano wsparcie finansowe w ramach realizacji Priorytetu 3 „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025”. Decyzję o udzieleniu wsparcia organom prowadzącym, podjął Wojewoda Podkarpacki wskazując tym samym szkoły, przedszkola i biblioteki pedagogiczne które zostały zakwalifikowane do udziału w Programie, wraz z wysokością przyznanego im wsparcia finansowego. Łączna kwota wsparcia to 1 604 280, 00 zł. Dzięki temu już niedługo nasza przedszkolna biblioteka wzbogaci sie o nowe pozycje  ksiązkowe.