Spotkanie z pisarzem

W naszym przedszkolu gościliśmy Pana Wojciecha Ulmana - pisarza, fotografa, poetę i malarza. Pan Wojciech jest z zawodu ogrodnikiem, z zamiłowania zaś pisarzem, poetą i fotografem. W swoim dorobku ma wiele wierszy dla dorosłych i bajek dla dzieci  m.in. „Smok rzeszowski”, „Stara Lokomotywa”, „Dziadek Franek”, „Moje zwierzaki”, „Ufoludki”, „Małe piękne światy”, „Bajki rzeszowskie”. Podczas spotkania pisarz opowiadał o swojej pasji pisania, fotografowania i malowania. Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały oraz odpowiadały na pytania zadawane w formie rymowanek. Niespodzianką dla dzieci było otrzymanie bajeczek z autografem od pisarza.