Dnia 23.09.2021r. na zaproszenie  dzieci i nauczycieli przybył do naszego przedszkola pan dzielnicowy z Komendy Powiatowej Policji w Sędziszowie Małopolskim. Tego dnia dzieci z wszystkich grup wiekowych zgromadziły się w salach, aby powitać niecodziennego gościa. Podczas spotkania przedszkolaki dowiedziały się jak ważna, odpowiedzialna i niebezpieczna  jest  praca policjanta. Przypomniały sobie również o zasadach bezpieczeństwa obowiązujących podczas podroży samochodem, poruszania się podczas spacerów, wzywania pomocy w niebezpiecznych sytuacjach. Dzieci mogły również zobaczyć z bliska radiowóz policyjny i poczuć się jak prawdziwi policjanci. Na zakończenie wręczyliśmy naszemu dzielnicowemu Dyplom Przyjaciela Przedszkola.