Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

Dziś 20 września obchodziliśmy w naszym przedszkolu Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Święto to zostało uchwalone przez Sejm we wrześniu 2013 roku, podkreślając wagę edukacji przedszkolnej, integrując inne przedszkola i dając okazję dzieciom do świętowania, zabawy i czerpania radości z bycia przedszkolakiem. Dzień Przedszkolaka nasi podopieczni spędzili na wycieczce do Rzeszowa oraz niezwykłej atrakcji jaką był dla nich seans filmowy w Kinie Zorza. Dzieci obejrzały uwielbianą przez wszystkich bajkę „Psi Patrol”. Nie zabrakło również wspólnej zabawy i drobnych upominków. O najmłodsze przedszkolaki które są jeszcze w okresie adaptacji, zadbały Panie nauczycielki, serwując maluchom garść wspaniałej zabawy.  Wszystkim naszym Przedszkolakom:

życzyć dziś chcemy długich podróży,
spełnienia marzeń, cudownych wrażeń,
mnóstwo radości i samych słodkości.