Kropy, kropki, kropeczki… 15 września w naszym przedszkolu zapanowała iście kropkowa atmosfera. Wszystko za sprawą obchodów Międzynarodowego Dnia Kropki, zapoczątkowane przez Petera H. Reynoldsa i jego książki p.t. „Kropka”. Bajka opowiada o dziewczynce, która nie wierzyła we własne siły. Dopiero dzięki namalowaniu kropki, za co pochwaliła ją nauczycielka, dziewczynka rozkwitła i odnalazła w sobie wielki talent. Książka ta stała się wielkim przesłaniem dla dzieci jak i nauczycieli. Pokazuje bowiem, iż zawsze warto jest próbować i być odważnym. Nie zapomnieliśmy również o naszych przedszkolakach, odrywając razem z nimi pokłady kreatywności, pomysłowości i wpajaniu przeświadczenia, że potrafią.