1.Buty (pantofle) na zmianę, łatwe do samodzielnego zakładania- zapinane na rzepy lub gumkę.

2.Odzież na zmianę ( komplet ubranek w szafce).

3.Chusteczki higieniczne w dużym pudełku (3 opakowania).

4.Chusteczki nawilżane-mokre (1 opakowanie).

5.Bidon z WODĄ.

6.Strój gimnastyczny (biała koszulka + granatowe/czarne spodenki) w woreczku materiałowym ( 4, 5 i 6 latki)

7.Pasta i szczoteczka do zębów (4, 5 i 6 latki)

8.Mały ręcznik-wymiary maksymalne 50 cm x 30cm.

WSZYSTKIE RZECZY DZIECKA (buty, ubrania, chusteczki, bidon, worek ze strojem, pastę i szczoteczkę) PROSZĘ PODPISAĆ.

Wprawka Plastyczna

Kwestia wyprawki plastycznej i kart pracy zostanie ustalona z wychowawcami poszczególnych grup podczas pierwszego spotkania z rodzicami.

Ubezpieczenie dziecka

Informuję, że w roku szkolnym 2021/2022 podobnie jak w roku ubiegłym Przedszkole nie będzie ubezpieczało dzieci od następstw nieszczęśliwych wypadków. Przepisy ustawy Prawo oświatowe nie upoważniają dyrektora przedszkola, jak również innych organów przedszkola (w tym Rady Rodziców) do podejmowania czynności związanych z zawieraniem umów ubezpieczenia na rzecz dzieci uczęszczających do przedszkola.

Każdy Rodzic podejmuje samodzielnie wszelkie decyzje dotyczące ubezpieczenia jego dziecka. Sam dokonuje wyboru firmy ubezpieczeniowej i wariantu ubezpieczenia. Przedszkole nie prowadzi ubezpieczenia dzieci.

Ze względu na dużą liczbę nowo przyjętych dzieci w wieku 3-4 lat do naszego przedszkola przy ul. 3 Maja 21 , informujemy, iż od września 2021r. nastąpią zmiany w przyporządkowaniu dzieci do poszczególnych grup. Decydować będzie data urodzenia dziecka.

Listy dzieci w poszczególnych grupach zostaną podane do wiadomości rodziców na tablicy w holu przedszkola.