Scena dla Malucha

W poniedziałek 28 czerwca dzieci z grupy Wiewiórek reprezentowały nasze przedszkole podczas występów inaugurujących Dni Sędziszowa. Tego dnia scena należała wyłącznie do dzieci. Nasze przedszkolaki wcieliły się w role bohaterów z bajki "Calineczka" prezentując tym samym swoje umiejętności aktorskie, wokalne oraz  taneczne. Występ nagrodzony został ogromnymi brawami oraz upominkami. "Scena dla malucha" była dla naszych małych aktorów nie lada wyzwaniem, ale ogromną radość sprawiła im możliwość występu przed swoimi rówieśnikami, zmierzenia się ze swoją nieśmiałością, z lękami oraz stała się okazją do udowodnienia sobie i innym, że występ razem ze swoją grupą motywuje, pozwala przełamać bariery oraz dodaje skrzydeł. Gratulujemy wszystkim Małym Artystom.