Pożegnanie Sówek

25 czerwca był w naszym przedszkolu wyjątkowo uroczysty, radosny i jednocześnie wzruszający. W tym dniu pożegnaliśmy kolejne pokolenie wspaniałych dzieci, które z bagażem przedszkolnych doświadczeń już po wakacjach "wyruszy w szkolny świat ". Spędzone u nas lata to czas wspólnej pracy, zabawy, nawiązywania przyjaźni, rozwijania pasji i zainteresowań.

Dzieci z grupy Sówek zaprezentowały przygotowany na tę okazję program artystyczny. Nie zabrakło podziękowań dla pani dyrektor, wychowawców i wszystkich pracowników przedszkola. Na zakończenie absolwenci otrzymali pamiątkowe dyplomy, albumy, książki i drobne upominki.

Dziękujemy dzieciom za miłe chwile, za radość i uśmiech każdego dnia, dziękujemy rodzicom za ciężką pracę zdalną, za miłe słowa, za zaangażowanie w życie przedszkola i naszej grupy. Drodzy rodzice gratulujemy wam tak wspaniałych dzieci. Życzymy wam pociechy i zadowolenia z waszych dzieci w przyszłości, a wam drogie dzieci życzymy wielu sukcesów w szkole.