House of English w przedszkolu

W środę, 23 czerwca nasze przedszkole odwiedziły lektorki języka angielskiego ze szkoły języków obcych House of English. Uśmiechnięte panie w towarzystwie swej maskotki - Wielkiej Myszy przeprowadziły lekcję pokazową, podczas której proponowały różnorodne zabawy ruchowe i muzyczno- ruchowe, utrwalające poznane wiadomości z języka angielskiego. Podczas wesołych zabaw "Hot patatos', "Water", "Body" i "Wash mouse" powtarzały wyrazy i zwroty z zakresu części ciała i czynności, pogody i pór roku, zwierząt i własności przedmiotów. Dzieci z przyjemnością przyjęły miłych gości i radośnie bawiły się przy muzyce, łapały bańki mydlane, czyściły maskotkę. Serdecznie dziękujemy organizatorom za urozmaicenie tego dnia!