DZIEŃ DZIECKA W PRZEDSZKOLU

Dnia 26 maja dzieci z niecierpliwością czekały na wesołe zabawy i niespodzianki jakie miały się odbyć z okazji DNIA DZIECKA w ogrodzie przedszkolnym. Zaraz po obiedzie rozpoczęły się wspaniałe zabawy prowadzone przez wesołą Tosię z firmy „Animinek”. Przedszkolaki wesoło bawiły się w różne zabawy w kole z chustą animacyjną, tańczyły oraz śpiewały znane piosenki. Wielką radością dla dzieci było łapanie baniek mydlanych oraz spadającego sztucznego śniegu, który się topił. Podczas zabawy nie mogło zabraknąć pysznego popcornu oraz niespodzianki w postaci kolorowych balonów. Na zakończenie wesołej zabawy  każda z grup zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcie z wesołą Tosią.