Dzień Matematyki

Dzień matematyki w naszym przedszkolu to wyjątkowo świetna zabawa polegająca na rozwiązywaniu zagadek matematycznych, quizów, grach edukacyjnych i układankach geometrycznych. Najważniejsze, aby dzieci poszerzając swą wiedzę i umiejętności, doskonalac liczenie, rozwijając intuicję geometryczną i kompetencje matematyczne dobrze się bawiły. Szczególnie wiele radości sprawiły przedszkolakom zabawy na podłodze interaktywnej FUN FLOOR, na której mogły liczyć, dodawać i odejmować, porównywać zbiory. "Matematyka królową nauk" i zakończona w przedszkolu sukcesem sprawi, że dzieci będą ją rozumiec i lubić przez resztę swojej edukacji.