Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego

Powiatowy konkurs plastyczny pt. „Zabawne miny ćwiczące buzię i język” zorganizowany z okazji Europejskiego Dnia Logopedy przez zespół logopedów Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Ropczycach został rozstrzygnięty.

Celem konkursu było rozwijanie u dzieci zainteresowań ćwiczeniami logopedycznymi,  poszukiwanie inspiracji twórczej w terapii logopedycznej oraz rozwijanie wyobraźni dziecięcej poprzez ekspresję plastyczną.

W dniu 08.03.2021r. odbyło się wręczenie nagród laureatom konkursu.

Nagrody zostały przyznane w dwóch kategoriach. W kategorii 3-5 lat nagrodę i wyróżnienia otrzymali:

III miejsce: Zofia Maćkowiak

Wyróżnienie: Luiza Koszowska

Wyróżnienie logopedów: Szymon Kielar

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom i uczestnikom konkursu!

Prace konkursowe można zobaczyć w galerii internetowej naszego przedszkola oraz wystawie pokonkursowej online: https://fb.watch/48wGhtap9G/

Wystawa prac jest także dostępna w Powiatowym Centrum Edukacji Kulturalnej

ul.Mickiewicza 10, 39-100 Ropczyce od 08.03.2021r. do 16.04.2021r.