Rozstrzygnięcie konkursu

Gminny konkurs plastyczny “Pocztówka z Sędziszowa Małopolskiego” – zorganizowany przez nasze przedszkole w ramach Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego "Z kulturą mi do twarzy" został rozstrzygnięty.

Celem konkursu było uczczenie 538 rocznicy nadania praw miejskich dla Sędziszowa Małopolskiego, wskazywanie różnorodności i piękna naszego miasta, propagowanie wśród przedszkolaków poczucia tożsamości lokalnej, motywowanie do poznawania swojej „małej ojczyzny” i jej promowania oraz rozwijanie wyobraźni twórczej poprzez ekspresję plastyczną.

Do organizatora wpłynęło 27 prac , wykonanych przez dzieci w wieku 3-6 lat  z przedszkoli publicznych, niepublicznych i oddziałów przedszkolnych przy szkołach podstawowych z terenu miasta i gminy Sędziszów Małopolski.

Wszystkie pocztówki były pomysłowe, piękne i wyjątkowe.

Dziękujemy dzieciom, ich rodzicom i nauczycielom za zaangażowanie i uczczenie "urodzin" naszego miasta tak pięknymi pracami.

Komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców w dwóch kategoriach wiekowych

Kategoria wiekowa  3-4 latki

I miejsce Alicja Idzik

II miejsce  Amelia Szpara

III miejsce  Michał Przypek

Kacper Ochał

Miłosz Grobelny

Ksawery Doroba

Kategoria wiekowa 5-6 latki

I miejsce Bartłomiej Węgrzyn

II miejsce Klara Wozowicz

III miejsce Bartłomiej Wróbel

Julia Grabiec

Lena Pękala

Nikola Kubas

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom !

Prace konkursowe można zobaczyć w galerii internetowej naszego przedszkola jak również na wystawie w Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury w Sędziszowie Małopolskim.

Z przedszkolami i oddziałami przedszkolnymi, do których uczęszczają laureaci konkursu skontaktujemy się telefonicznie w celu ustalenia sposobu przekazania dyplomów  i nagród rzeczowych.