Dzień Babci i Dziadzia

Dzień Babci i Dziadzia to wyjątkowe święto dla każdego przedszkolaka. Co roku gościliśmy w naszych progach Seniorów i razem z ukochanymi dziadkami świętowaliśmy ten wyjątkowy dzień. Ze względu na panujące obostrzenia, w tym roku trochę inaczej niż zwykle ale jednak - zawsze pamiętamy o najbliższych sercom dzieci - Dziadkach.  W tym roku dzieci przygotowały wyjątkowe kupony, dające Seniorom możliwość na ich wykorzystanie, oczywiście ze swoimi wnukami. W wolnej chwili zachęcamy do skorzystania z tych niebanalnych upominków. Niech te dni będą dla Państwa pełne ciepła, radości, przeświadczenia o wartości jaką jesteście dla swoich najbliższych. Życzymy Państwu by jesień życia przynosiła nieustanną radość z bycia Kimś naprawdę wyjątkowym.