Podsumowanie akcji "Bądźmy razem na święta"

W tym roku nasze przedszkole kolejny raz wzięło udział w akcji "Bądźmy razem na Święta".  Jej celem jest szerzenie wolontariatu oraz zachęcanie do niego innych, a także okazywanie wsparcia osobom bardziej potrzebującym. Organizatorem akcji jest Minister Edukacji Narodowej. W ramach działań podjętych przez naszą placówkę przeprowadziliśmy zbiórkę "POMÓŻMY RODAKOM Z UKRAINY " ,a Rodzice z dziećmi przygotowali piękne kartki świąteczne, które wraz z serdecznymi życzeniami trafiły do seniorów z naszej gminy. Serdecznie dziękujemy Rodzicom, dzieciom i wszystkim pracownikom przedszkola za włączenie się w prowadzone akcje. Niech małe gesty dobroci okazane tym bardziej potrzebującym idą w świat, bo dobro wyświadczone innym zwraca się podwójnie.