Konkurs Kartka Bożonarodzeniowa rozstrzygnięty!

Drodzy Rodzice, Kochane Dzieci!

Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Do naszej świątecznej skrzynki wrzucono 32 pięknie przygotowane kartki, które mieliśmy szansę oglądnąć i nacieszyć się Państwa kreatywnością, pomysłowością oraz chęcią wspólnego tworzenia.

Komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców w dwóch kategoriach wiekowych:

3-4latki         I  Patryk Basara - grupa „Krasnale”

II   Hania Róg  - grupa „Krasnale”

III  Aleksander Kempa - grupa „Krasnale”

5-6latki          I Marcelinka Wachel - grupa „Wiewiórki”

II Estera Bąk  - grupa „Sowy”

III  Janek Nazimek – grupa „Sowy”

Wybór był naprawdę trudny, ale po burzliwych obradach udało się wyłonić zwycięzców. Wszystkim Małym Artystom oraz ich Rodzicom gratulujemy i bardzo dziękujemy za wspólnie podjęty trud.

Wasze tak pięknie przygotowane kartki, trafią do zaprzyjaźnionych instytucji, przyjaciół przedszkola i seniorów. Chcemy w ten sposób wyrazić im w tym świątecznym czasie szczególną wdzięczność oraz zapewnić o naszej pamięci.