SPOTKANIE ZE ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM

Wizyta Świętego Mikołaja w Przedszkolu to bardzo radosny i oczekiwany przez dzieci dzień w roku. 4 grudnia wszystkie przedszkolaki w swoich salach ubrane w mikołajkowe kolory już od samego rana z wielką niecierpliwością oczekiwały na przybycie miłego Gościa, który zapuka do okien ich sal przedszkolnych, by się z nimi przywitać. Przedszkolaki serdecznie powitały Świętego Mikołaja uśmiechem oraz wesołymi piosenkami. Mikołaj nie zapomniał także o upragnionych przez wszystkie dzieci prezentach zostawiając je jako niespodziankę przed wejściem do przedszkola. Miła, niecodzienna wizyta Świętego Mikołaja została uwieczniona pamiątkowymi zdjęciami. Wszystkie przedszkolaki podziękowały Świętemu Mikołajowi za prezenty, życzyły dużo zdrowia i poprosiły o ponowne radosne spotkanie za rok w przedszkolu.