Pasowanie na Przedszkolaka

W środę 18 listopada w grupie Krasnali odbyła się uroczystość Pasowania na Przedszkolaka. Był to szczególny dzień dla dzieci, które we wrześniu po raz pierwszy przekroczyły próg naszego przedszkola. Maluchy zaprezentowały swoje umiejętności zdobyte podczas krótkiego pobytu w przedszkolu. Recytowały wierszyki, śpiewały piosenki, poprawnie odpowiadały na pytania dotyczące bliskiego otoczenia, sprawnie wykonywały zadania ruchowe. Dzieci złożyły również swoje pierwsze „Przyrzeczenie”. Potem nadszedł czas na ceremonię pasowania. Pani dyrektor symbolicznym, „zaczarowanym” ołówkiem pasowała każde dziecko na „prawdziwego przedszkolaka”. Na pamiątkę tego wydarzenia Krasnale otrzymały dyplom i książeczkę. Pasowanym Przedszkolakom życzymy samych radosnych chwil spędzonych w gronie kolegów na zabawie i nauce.