Akcja #brawaoddzieci

W dniu 13 listopada nasze przedszkole dołączyło do akcji #brawaoddzieci pod honorowym patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty oraz patronatem medialnym Bliżej Przedszkola. O godzinie 11.00 dzieci wraz z personelem placówki przez 1 minutę biły brawa, okazując solidarność,wsparcie i wdzięczność wszystkim służbom biorącym udział w walce z pandemią koronawirusa, pracownikom całej służby zdrowia, wolontariuszom i chorym na Covid-19. Tym sposobem chcieliśmy podziękować wszystkim, którzy w tym trudnym czasie odpowiedzialnie pełnią swoje obowiązki (m.in. sprzedawcy w sklepach, personel przedszkoli, żłobków i szkół i wszyscy Polacy zmagający się odpowiedzialnie z trudnościami). Akcji towarzyszyły zajęcia dydaktyczno- wychowawcze na temat bieżącej sytuacji, roli i znaczenia wzajemnej pomocy i solidarności międzyludzkiej.