Nowy rok szkolny 2020/2021 - Ważne informacje

SZANOWNI RODZICE !!!

We wtorek 1 września 2020 r. rozpoczynamy nowy rok szkolny 2020/2021. Przedszkole kontynuuje swoją działalność według aktualnie obowiązujących rygorów sanitarnych GIS aż do odwołania. Ze względu na ograniczenia związane z COVID-19 oraz w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo w tym roku szkolnym nie planujemy zebrania ogólnego z rodzicami.
Będziemy kontaktować się z Państwem poprzez:
komunikator na iprzedszkolu, e-mail, telefon, stronę internetową.
Przedszkole czynne jest od 6.30 do 16.00. Dziecko należy przyprowadzić do godziny 8.30.

1. Do przedszkola przyprowadzamy dzieci zdrowe, bez objawów chorobowych w których domu nie przebywa osoba na kwarantannie lub izolacji w warunkach domowych.

2. Wszystkie osoby wchodzące do szatni przedszkolnej mają mierzoną temperaturę termometrem bezdotykowym.

3. Dzieci nowoprzyjęte w miesiącu wrześniu, wchodzą  do szatni przedszkolnej z jednym opiekunem. W związku z obowiązującymi obostrzeniami /na szatni przedszkolnej może jednocześnie przebywać troje rodziców z dziećmi, opiekunowie mają mieć zasłonięte usta i nos, zdezynfekowane przy wejściu dłonie lub rękawiczki jednorazowe/ prosimy aby  pożegnanie odbyło się sprawnie. Pracownik przedszkola po umyciu dziecku rączek zaprowadza go do sali zajęć.

4. Dzieci kontynuujące edukację przedszkolną odbierane są przez pracownika w holu przedszkola. Opiekunowie dzieci nie wchodzą na teren placówki.

5. Dziecko nie zabiera ze sobą do przedszkola żadnych przedmiotów, zabawek, przytulanek.

6. W obecnej sytuacji wodę do picia dziecko przynosi wyłącznie w podpisanym bidonie.

7. Nieobecność dziecka w przedszkolu należy zgłosić telefonicznie 172216019, 172212421 lub przez komunikator iprzedszkole.

8. Prosimy, by obuwie na zmianę było łatwe do samodzielnego zakładania, podpisane  wewnątrz lub na podeszwie buta i umieszczone w podpisanym worku. Prosimy również o przygotowanie odzieży zamiennej na wypadek zabrudzenia czy zamoczenia /spodnie, bluzka, majtki, skarpetki/.

Skład wyprawki, informacje o pakietach edukacyjnych, odpłatności, oświadczenia  itp. otrzymają Państwo  w pierwszych dniach  września.

Ważne! Przedszkole nie ubezpiecza dzieci polisą zbiorową. Każdy rodzic ubezpiecza swoje dziecko od następstw nieszczęśliwych wypadków w wybranym przez siebie towarzystwie ubezpieczeniowym.