Wakacje

Kochane Dzieci.

Wakacje, znów mamy wakacje :). Życzymy Wam dużo uśmiechu, radości, odpoczynku, wspaniałych przygód i niezapomnianych wspomnień.

Drodzy Rodzice.

Składamy dziś na Wasze ręce ogromne podziękowania za pomoc, wkład, serce i systematyczność w pracy jaką podejmowaliście na co dzień z waszymi dziećmi – podczas trwania edukacji zdalnej. Nie był to łatwy czas – ale dzięki Wam – udało się zakończyć pewien etap edukacji, który po wakacjach mamy nadzieję – będziemy kontynuować już w naszym przedszkolu. Życzymy Wam i Waszym dzieciom pięknych, spokojnych i przede wszystkim zdrowych wakacji. Świadectwo z czerwonym paskiem należy się dziś każdemu z Was. Najważniejszym dla Waszego dziecka jest natomiast poczucie, że jest akceptowane i kochane – będąc sobą. Czując się kochane, Wasze dziecko - będzie umiało kochać, a wtedy jego świadectwo życia będzie z czerwonym paskiem miłości.