W karnawale same bale...

W sobotnie popołudnie 23 stycznia 2016r. przedszkolaki wzięły udział w Balu Karnawałowym, który odbył się w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 2                     w Sędziszowie Młp. Naszą tradycja jest zapraszanie na bal rodzeństwa dzieci uczęszczających do przedszkola. Przepięknie przebrane przedszkolaki wraz                         z rodzeństwem z dumą prezentowały swoje stroje. Niezliczone księżniczki, wróżki, królewny, Indianki, czarownice, motylki, myszki, biedronki, pszczółki, policjanci, smoki, spidermani , kowboje, piraci i marynarze, a także inne postacie z bajek i kreskówek świetnie się bawiły. Dzieci z ochotą uczestniczyły we wspólnych zabawach według wskazówek wodzirejki Pani Jadzi. Cała impreza odbywała się pod bacznym okiem „Rodziny Smerfów”. Na twarzach małych tancerek i tancerzy malował się uśmiech, który nie znikał, mimo chwilowego zmęczenia. W trakcie karnawałowych szaleństw można było posilić się słodką przekąską i napić wody lub soczku. Było bardzo radośnie, kolorowo i zabawnie. W trakcie balu nie zabrakło również tańców z mamą, tatą lub smerfem. Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały balową salę z pozdrowieniem : do zobaczenia za rok !
Zapraszamy do galerii zdjęć!!!