Wznowienie działalności przedszkola

SZANOWNI RODZICE,

W związku z wznowieniem działalności przedszkola od dnia 11 maja br. informuję, że zgodnie z wytycznymi MEN w pierwszej kolejności nasze przedszkole zapewni opiekę dzieciom rodziców obojga czynnie pracujących, z których pierwszeństwo, zgodnie z zaleceniami MEN, mają dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujący zadania związane  z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Zgodnie z zaleceniem GIS w przedszkolu wprowadzony zostaje reżim sanitarny  oraz zmiana organizacji pracy (nie będą obowiązywały dotychczasowe podziały grupowe, liczba dzieci zostaje ograniczona zgodnie z wytycznymi GIS tj. 4m2 na 1 dziecko).

W pierwszym dniu powrotu dziecka do przedszkola wymagane będzie przedłożenie przez Rodzica/opiekuna  prawnego podpisanego oświadczenia, że  zapoznał się z Procedurą zapewnienia bezpieczeństwa w związku z wystąpieniem COVID-19, które otrzyma wcześniej do zapoznania się  na komunikatorze lub drogą mailową.

Chęć powrotu dziecka do przedszkola należy zgłosić dyrektorowi przedszkola drogą mailową: przedszkolejedynka@interia.pl na trzy dni przed planowanym powrotem.