25-26.08.2015r. Zajęcia adaptacyjne

We wtorek i środę odbyły się w naszym przedszkolu zajęcia adaptacyjne dla nowo przyjętych przedszkolaków. Dzieci wraz z rodzicami poznały sale przedszkolne, swoje panie i pracowników przedszkola, wzięły udział w zajęciach w grupie. Zajęcia miały na celu zintegrowanie dzieci i rodziców z przedszkolem, eliminowanie stresu związanego z rozpoczęciem roku szkolnego, tworzenie miłej i przyjaznej atmosfery, przybliżenie rodzicom form pracy z dziećmi, a także przełamanie pierwszych lodów na linii nauczyciel – dziecko. Czas spędzony w przedszkolu upłynął maluchom bardzo szybko. Czekamy na Was już 1 września… J Do zobaczenia.