Witaj Majowa Jutrzenko

Drodzy Rodzice, Kochane Dzieci!!!

Przed nami ważne święta majowe, które każdego roku obchodziliśmy w naszym przedszkolu bardzo uroczyście. W tym czasie, kiedy Wasze dzieci spędzają więcej czasu razem z Wami, zachęcamy Was do uwieczniania na zdjęciach czasu spędzonego razem i dzielenia się z nami tą radością. Niech te święta podkreślą jeszcze bardziej wartość rodziny, patriotyzmu lokalnego, zaszczepiają w dzieciach chęć i potrzebę bycia Małym Patriotą. Pamiętajmy, że jesteście dla dzieci przykładem i wzorem, niech więc wspólne działania takie jak: wieszanie flagi, wspólne prace plastyczne, rozmowy, spacery przepełnione będą rodzinnym patriotyzmem.