Konkurs DOMOWA KASA OSZCZĘDNOŚCI

KONKURS!!!

W ramach projektu pt. „Mały Miś w świecie wielkiej literatury” i realizacji modułu Mali Przedsiębiorcy serdecznie zapraszamy dzieci uczęszczające do naszego przedszkola wraz  z rodzicami do udziału w wewnątrz przedszkolnym konkursie plastyczno-technicznym:

Domowa kasa oszczędności

Termin składania prac: do 29.04.2020r.

Cele konkursu:

- promowanie wiedzy ekonomicznej,

- zwrócenie uwagi na konieczność oszczędzania w każdym gospodarstwie domowym,
- włączanie dzieci w zagadnienia związane  z zarządzaniem domowym budżetem,

- promowanie postaw przedsiębiorczości jako ważnego elementu w edukacji ekonomicznej najmłodszych.

Regulamin konkursu:

1. Konkurs adresowany jest do dzieci przedszkolnych i ich rodziców.
  2. Przedmiotem konkursu jest zaprojektowanie i wykonanie „Domowej kasy oszczędności”
  3. Praca powinna być trwale opatrzona metryczką z następującymi danymi: imię i nazwisko oraz wiek autora /najlepiej by było to zdjęcie dziecka ze swoim projektem/,
  4. Prace konkursowe zostaną ocenione na podstawie następujących kryteriów:
  • inwencja i pomysłowość podejścia do tematu,
  • wrażenie estetyczne,
  • spełnienie podanych wytycznych
  1. W związku z sytuacją epidemiologiczną prosimy o przesłanie zdjęć kasy oszczędności na adres e-mail przedszkolejedynka@interia.pl do dnia 29.04.2020r. w tytule e-maila wpisując „Domowa kasa oszczędności – imię i nazwisko dziecka”.
  2. Dla dokonania oceny nadesłanych prac konkursowych zostanie powołane specjalne Jury.
  3. Laureaci otrzymają pamiątkowe dyplomy i nagrody niespodzianki (po powrocie do przedszkola).
  4. O dacie rozstrzygnięcia konkursu poinformujemy (z uwzględnieniem sytuacji epidemiologicznej).
  5. Organizator konkursu: Agnieszka Niedźwiedź