22 kwietnia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Ziemi. Działania ekologiczne na stałe wpisane są w działalność naszej placówki, poprzez systematyczne zbieranie niepotrzebnych ubrań, zużytych baterii, plastikowych nakrętek.  Wpływa to niewątpliwie  na kształtowanie postaw ekologicznych społeczeństwa. W środę, 22 kwietnia nauczyciele prześlą rodzicom ciekawe propozycję i sposoby realizacji tematyki ekologicznej. Zwracamy się do Państwa z prośbą o przesłanie do wychowawców zdjęć z realizacji propozycji nauczycieli lub własnych pomysłów dzieci. Zdjęcia zostaną zamieszczone na stronie internetowej naszego przedszkola.