Godzina dla Ziemi

28 marca o godzinie 20:30 przypada Godzina Dla Ziemi. Właśnie wtedy miliony ludzi na całym świecie zgaszą światło podczas symbolicznej Godziny dla Ziemi WWF. Zachęcamy do włączenia się w akcję razem z dziećmi. Będzie to wspaniała okazja do wyrażenia troski o przyszłość środowiska naturalnego. W tym roku w Polsce akcja odbędzie się pod hasłem NIE TAMUJ RZEK! NIECH PŁYNĄ.

Godzinę dla Ziemi zapoczątkował WWF (Światowy Fundusz na rzecz Przyrody). Inicjatywa ta ma charakter symboliczny – promuje postawy pro-ekologiczne i ma na celu wykształcenie trwałych nawyków – z korzyścią zarówno dla Ziemi, jak i jej mieszkańców.