Komunikat dla Rodziców i Dzieci

Drodzy Rodzice.

W związku z zawieszeniem zajęć dydaktycznych prosimy rodziców o dobre wykorzystanie tego czasu na nauczanie zdalne w domu. Informujemy, że wykaz dostępnych źródeł z których dzieci będą mogły korzystać - oczywiście z pomocą Rodziców, na bieżąco zamieszczany będzie w zakładce ZDALNE NAUCZANIE. Czas kiedy zamknięte są placówki oświatowe warto wykorzystać na ćwiczenie samodzielności, komunikacji, pobudzanie kreatywności, rozwijanie słownictwa oraz poczucia własnej wartości. Z naszej strony dołożymy wszelkich starań by warunki domowe stały się podłożem do wspólnej komunikacji za pomocą komunikatora iPrzedszkole. Zamieszczone tam propozycje aktywności stanowią formę realizacji podstawy programowej wychowania przedszkolnego.