Kształcenie na odległość

Szanowni Rodzice

decyzją Ministra Edukacji Narodowej i rządu, zmienione zostały przepisy, dzięki którym możliwe jest prowadzenie kształcenia na odległość w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania szkół i placówek oświatowych w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID- 19. W przypadku przedszkoli i uczniów klas I-III szkoły podstawowej nauczyciel ma obowiązek poinformowania rodziców o dostępnych materiałach, a także możliwych sposobach i formach ich realizacji przez dziecko w domu.

Nowe przepisy będą obowiązywały od 25 marca 2020 r. do 10 kwietnia 2020 r. Do tego czasu Przedszkole będzie ZAMKNIĘTE. Równocześnie proszę, aby dzieci pozostały w domach. Proszę o kontynuację kwarantanny, tak aby nie wychodziły z domów, nie miały kontaktu z innymi, szczególnie w sklepach na placach zabaw, w parkach i innych miejscach skupisk. Wszelkie komunikaty zamieszczane będą na stronie internetowej przedszkola.

Szczegółowe informacje dotyczące zawieszenia zajęć dydaktyczno-wychowawczych , jak również rekomendacje  są dostępne na stronie internetowej Ministerstwa Edukacji Narodowej.