Spotkanie z członkami Klubu Seniora

W dniu 4.03.2020 r. naszych przedszkolaków odwiedzili członkowie Klubu Seniora z Sędziszowa Młp. Recytowali oni dzieciom wiersze J. Brzechwy, J. Tuwima i M. Konopnickiej. Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze, dzieci z uwagą słuchały inscenizowanych wierszy, a każdy występ nagradzały gromkimi brawami. Przedszkolaki z grupy „Wiewiórki” krótkim wierszykiem podziękowały aktorom za wspaniałe inscenizacje -  „Bardzo się cieszymy, żeście tu przybyli, żeście nam tak pięknie wiersze przybliżyli. Mamy dla Was wszystkich wisiorek na szczęście, niech przyniesie radość, zdrowie i otwiera serce…”. Wręczyły Seniorom książkę o zdrowym żywieniu, ozdobne wisiorki z masy solnej wykonane na zajęciach plastycznych i wiosenny kwiatek – żonkila.