Rocznica nadania praw miejskich dla Sędziszowa Małopolskiego

Dziś nasze przedszkolaki uroczyście świętowały 537 Rocznicę Nadania Praw Miejskich dla Sędziszowa Małopolskiego. Po zapoznaniu się z treścią książeczki ,,Moje miasto Sędziszów” wydanej przez nauczycielkę naszego przedszkola panią Sabinę Gibałę i zilustrowaną przez naszych dziś już absolwentów, dzieci odbyły wirtualną  wycieczkę do najbardziej wyróżniających się miejsc naszego miasta. Oglądając album ze zdjęciami, mogły sprawdzić się w znajomości najważniejszych obiektów naszej małej ojczyzny. Nie zabrakło urodzinowego tortu przy którym dzieci zaśpiewały tradycyjne „Sto lat”. Przyglądając się starym fotografiom Ratusza, dzieci przygotowały własne rysunki. Spotkanie to było świetną lekcją historii oraz okazją do wspólnego świętowania.