Spektakl pt. Krótkie nogi

W dniu 7 lutego do naszego przedszkola przyjechał teatrzyk Zielony Melonik. Dzieci obejrzały spektakl pt. „Krótkie nogi”. Głównym bohaterem bajki był mały książę Karol, którego codziennie odprowadzał do szkoły jego osobisty guwerner Alojzy. Pewnego razu za namową swoich kolegów małpki Pestki, prosiaczka Brudne Kopytko i sroczki wybrał się na wagary. Zamiast uczyć się grał w piłkę nożną. Jego uczynek został jednak szybko odkryty. Karolek przeprosił za złe zachowanie i obiecał, że nie będzie kłamał. Podczas tego przedstawienia dzieci dowiedziały  się, że nie wolno słuchać złych rad kolegów, bo każde „kłamstwo ma krótkie nogi”, a prawda wychodzi na jaw.