Bądźmy razem na święta

"Bądźmy razem na święta" to tytuł akcji w której w tym przedświątecznym czasie wzięło udział nasze przedszkole. Jej celem jest szerzenie wolontariatu oraz zachęcanie do niego innych, a także okazywanie wsparcia osobom bardziej potrzebującym. Organizatorem akcji jest Minister Edukacji Narodowej. W ramach działań podjętych przez naszą placówkę zorganizowaliśmy zbiórkę karmy, kocyków, misek dla zwierząt ze schroniska oraz zaangażowaliśmy się w akcję pisania listów dla dzieci z oddziałów onkologicznych.  Niech małe gesty dobroci okazane tym bardziej potrzebującym idą w świat, bo dobro wyświadczone innym zwraca się podwójnie.