Bezpieczny przejazd - kampania społeczna

W czwartek 5 grudnia nasza placówka wzięła udział w zajęciach edukacyjnych z zakresu bezpieczeństwa na przejazdach kolejowo- drogowych oraz właściwego zachowania na terenach kolejowych w ramach kampanii społecznej Bezpieczny przejazd- "Szlaban na ryzyko!" prowadzonej przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Gościliśmy instruktorów do spraw inżynierii ruchu Piotra Łabaja, Dariusza Sadowskiego oraz przedstawicieli Straży Ochrony Kolei wraz z komendantem Panią Agnieszką Kiejdrowską. Dzieci wysłuchały pogadanki nt. zasad bezpieczeństwa, otrzymały kolorowanki i instrukcje właściwego reagowania w sytuacji zagrożenia.