Spotkanie z ekspedientką

Dnia 04.12.2019 r. zaprosiliśmy do przedszkola mamę Martynki z grupy „Wiewiórek” panią M. Mazan, sprzedawcę w sklepie „Biedronka”. Spotkanie odbyło się w ramach zajęć „Poznajemy zawody swoich rodziców”. Pani Małgorzata opowiedziała dzieciom o swojej pracy /o zakresie obowiązków ekspedientki i kasjerki, sposobach obsługiwania klientów i o pracy w pomieszczeniach sprzedaży/. Dzieci zadawały mnóstwo pytań dotyczących różnych artykułów i sposobów robienia zakupów. Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze, przedszkolaki były zadowolone i uśmiechnięte. Wizytę pani ekspedientki upamiętniono wspólnym zdjęciem. Dzieci otrzymały również kolorowe baloniki.