Rekord dla Niepodległej

W piątek 8 listopada w związku z obchodami w naszym przedszkolu 101 rocznicy Odzyskania Niepodległości dzieci przyszły odświętnie ubrane /w barwy narodowe lub strój galowy/. Z wybiciem godziny 11.11 przedszkolaki wszystkich grup oraz pracownicy przedszkola zebrani w sali „Jeżyków” wspólnie odśpiewali hymn narodowy w ramach akcji „Rekord dla Polski”. Dzieci z uwagą słuchały informacji na temat zbliżającego się święta     i znaczenia dla naszego kraju odzyskania niepodległości. Wspólnie recytowały wiersz      W. Bełzy „Katechizm polskiego dziecka”. Zaprezentowały improwizacje taneczno-ruchowe z biało-czerwonymi wstążkami i bibułami do piosenek „Serce dla Polski” i „Jesteśmy Polką i Polakiem”. Wykonały również prace plastyczne na temat „Symbole narodowe”.