Pasowanie na Przedszkolaka

W dniu 07.11.2019 r. w grupie „Krasnale” odbyło się „Pasowanie na Przedszkolaka”. Był to szczególny dzień dla dzieci, które we wrześniu po raz pierwszy przekroczyły próg przedszkola. Podczas uroczystości dzieci zaprezentowały swoje umiejętności, które zdobyły podczas krótkiego pobytu w przedszkolu: śpiewały piosenki, recytowały wierszyki, tańczyły i grały na instrumentach. Po zakończonej części artystycznej pani dyrektor dokonała uroczystego pasowania symbolicznym ołówkiem. Każde dziecko na pamiątkę otrzymało dyplom i książeczkę. Oprócz dzieci ślubowali również rodzicie, który przyrzekli kochać i dbać o swoje pociechy.