Bal Wszystkich Świętych

W czwartek 31 października zapanowała w naszym przedszkolu iście niebiańska atmosfera. Wszystkie przedszkolaki te małe i większe, przebrane w stroje świętych i ubrane odświętnie wzięły udział w Balu Wszystkich Świętych – zorganizowanym w naszym przedszkolu po raz pierwszy.  Poprzez liczne zabawy i konkursy dzieci bliżej zapoznały się z sylwetkami świętych. Nie mogło zabraknąć Orszaku Świętych podczas których nasze maluchy mogły zaprezentować swoje stroje i przedstawić swoich świętych patronów.   Przy dźwiękach piosenek „Taki mały, taki duży”, „Coś się święci” czy „Aureola” dzieci próbowały swoich sił na przedszkolnym „parkiecie”.  Bal okazał się strzałem w dziesiątkę. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i przygotowanie wspaniałych strojów :)