16 września po raz pierwszy w naszym przedszkolu obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. Był to dzień kreatywności, pomysłowości, doceniania swoich talentów i umiejętności oraz wspaniałej zabawy. Na początku dnia, wszystkie przedszkolaki zostały zapoznane z postacią małe Vashti – dziewczynki nie wierzącej w swoje możliwości. Cały jej świat zmienił się pod wpływem spojrzenia nauczycielki, która dostrzegła drzemiący w niej potencjał i sprawiła, że za sprawą małej kropki, dziewczynka zaczęła odkrywać swoje zdolności. Idąc śladami małej dziewczynki, zaczęliśmy odkrywać talenty drzemiące w każdym z nas. Poszukiwaniom nie było końca. I tak odkryliśmy talenty kulinarne, społeczne, plastyczne, muzyczne, artystyczne, teatralne i wiele, wiele innych. Nie mogło zabraknąć wspólnych tańców, kropkowych zabaw i piosenki o małej dzielnej Vashti. Każde dziecko zostało obdarowane odblaskową kropką, a dla najbardziej „zakropkowanych” przygotowano drobne upominki. Nie mogło zabraknąć także kolorowych kropek wokół przedszkola. Wszystko za sprawą kredy i sprawnych dłoni naszych „kropeczkowych” artystów. Dzień Kropki okazał się wspaniałą inicjatywą wywołując uśmiech i zadowolenie na twarzy przedszkolaków. Dziękujemy rodzicom za przygotowanie razem z dziećmi wspaniałych strojów.