Dzień Rodziny

Dzień Rodziny to czas pełen wzruszeń, emocji, radości i uśmiechu. Czas, który rodzice i ich pociechy mogą spędzić tylko ze sobą, bez pośpiechu i z dala od codziennych zmartwień. W naszym przedszkolu uroczystość ta odbyła się w dniu 11.06.2019 r. o różnej porze dla każdej grupy. Przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności i talenty przed najbliższymi. Były wiersze, piosenki, inscenizacje, tańce i odrobina humoru. Składając życzenia kochanym rodzicom dzieci wyraziły w ten sposób miłość i wdzięczność za rodzicielską dobroć, cierpliwość, za matczyne serce, a także za mądrość i ojcowski autorytet. Po zakończonym programie artystycznym dzieci podarowały swoim rodzicom własnoręcznie ozdobione torby ekologiczne na zakupy oraz laurki. Podczas wręczania upominków całusom i uściskom nie było końca.