Spotkanie z klaunem Fredem

Z okazji Dnia Dziecka 10.06.2019 r. na wszystkie dzieci z przedszkola czekało wiele niespodzianek. Najpierw pojawił się klaun, wesoły gość, który rozbawił, zaraził śmiechem i zadziwił swoimi sztuczkami wszystkich przedszkolaków. Sponsorem spotkania z klaunem Fredem, uczestnikiem 10 edycji programu „Mam talent” a także gościem specjalnym programu „Druga twarz” była Rada Rodziców. Kolejna niespodzianka – bańki mydlane – mniejsze  w sali i „olbrzymie” w ogrodzie przedszkolnym również dostarczyły dzieciom wiele śmiechu i radosnych przeżyć. Po wspólnej zabawie na świeżym powietrzu wszystkie częstowane były wodą mineralną, chrupkami i lodami. Uśmiech na twarzy dzieci i euforia były potwierdzeniem wspaniałej zabawy.